Wat moet eerst?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 05 maart 2010 12:54
In Nederland is de Tweede Kamer gisteren akkoord gegaan met de wetten voor de BES-eilanden. Daardoor is de kogel door de kerk: Bonaire, Saba en Sint Eustatius kunnen bijzondere gemeenten van Nederland worden. De wetten waarmee de Kamer akkoord is gegaan, gaan ondermeer over sociale zekerheid, onderwijs en veiligheid. De BES-wetten waren bijna niet besproken in de Kamer, door de val van de Nederlandse regering.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean