Wat moet eerst?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 08 maart 2010 11:11
Er komt een Albert Heijn op Bonaire. Eigenaar van de supermarktketen, De Van den Tweel Groep, heeft een stuk grond gekocht ten grote van twee voetbalvelden. Albert Heijn kan nog niet zeggen wanneer de nieuwe supermarkt er komt. Ook de locatie is nog niet bekend. De supermarktketen wil uiteindelijk op alle Benedenwindse eilanden een vestiging.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean