Wat moet eerst?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 29 maart 2010 12:40
Op Aruba worden de vier Nederlandse mariniers die cocaïne hebben gebruikt, naar hun eigen land overgevlogen en voorgedragen voor oneervol ontslag. Dat meldt de Marine. Het viertal, een marinier en drie man vlootpersoneel, liep onlangs tegen de lamp. Eén arrestatie werd op 4 maart al verricht tijdens een receptie aan boord van het marinefregat Hr. Ms. Van Speijk dat op de Antillen was. Sinds enkele jaren voert Defensie een beleid van zerotolerance bij gebruik van harddrugs door militairen.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean