Wat moet eerst?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

woensdag 12 mei 2010 15:18
De problemen met de vluchten van en naar het Caribisch gebied door de as-wolk in Europa lijken minder te worden. De vlucht van ArkeFly is op tijd vertrokken vanaf Schiphol en zet volgens schema rond deze tijd de wielen op de grond.  KLM heeft nagenoeg geen vertraging, hooguit een half uurtje. Alleen de Martinair-vlucht naar Curacao is gecancelled, doordat omvliegen, in verband met die aswolk, te lastig is voor dat type vliegtuig.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean