Wat gaat Nederland zeggen over het begrotingstekort van Curaçao?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 07 juni 2010 08:41
De Nederlandse marine en de kustwacht hebben vorige week 1320 kilo cocaïne onderschept voor de kust van Aruba. De drugs zaten verstopt op een boot uit Panama. Het marineschip de Van Speijk was betrokken bij de drugsactie. Het Panamese schip voer 's nachts en viel op door zijn verdachte vaargedrag. De coke zat verpakt in 66 balen. De van Speijk vertrok zaterdag weer naar Den Helder in Nederland.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean