Wat gaat Nederland zeggen over het begrotingstekort van Curaçao?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 08 juni 2010 08:28
De Algemene Bond van Overheidspersoneel stapt naar de rechter als het overheidspersoneel geen gratis parkeerplaatsen krijgt. Dat zegt Wendy Calmes de voorzitter van Abvo in het Antilliaans Dagblad. Het overheidspersoneel voert al enkele dagen actie omdat zij moeten betalen voor een parkeerplek. Een aanbod van de overheid om gratis te parkeren aan het Waaigat is afgeslagen. Gisteren dreigde de overheid nog met een stap naar de rechter als de werknemers door zouden gaan met staken.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean