Wat gaat Nederland zeggen over het begrotingstekort van Curaçao?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 14 juni 2010 11:37
Het SEHOS presenteert donderdag de toekomstplannen van het ziekenhuis aan de Staten. Met de plannen voor een nieuw ziekenhuis aan de Jan Noorduynweg zijn er verschillende discusies ontstaan. Belangengroeperingen uit Otrobanda willen dat het ziekenhuis niet uit Otrobanda wordt gehaald. Sehos-directeur Javier Hernandez wil dat er binnen drie jaar een nieuw ziekenhuis staat.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean