Wat gaat Nederland zeggen over het begrotingstekort van Curaçao?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 25 juni 2010 08:15
Op 27 augustus gaat Curaçao naar de stembus voor de Eilandsraadverkiezingen. Dat hebben de coalitiepartijen gisteren in Fort Amsterdam besloten. Vrijdag 27 augustus is de meest haalbare datum om de streefdatum van 10-10-10 nog te kunnen halen. Vandaag vergadert de Centrale Commissie over het voorstel en zaterdag staat een openbare vergadering gepland.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean