Wat gaat Nederland zeggen over het begrotingstekort van Curaçao?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 03 augustus 2010 11:42
De nieuwe status van de BES-eilanden als gemeenten van Nederland verandert niets aan de bestaande defensiesituatie van de eilanden. De eilanden zullen net als de andere overzeese gebieden van Nederland niet door de NAVO worden beschermd. Premier Balkenende liet al eerder weten dat Nederland zelf maatregelen zal treffen voor de defensie van de eilanden.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean