Wat gaat Nederland zeggen over het begrotingstekort van Curaçao?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @paradisefm @arubanews @huisantillen @dolfijnfm
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 24 augustus 2010 10:03
Onderwijsminister Omayra Leeflang heeft zich gisteren als bemiddelaar opgeworpen tussen de faculteiten en de UNA-directie. Vrijdag besloot de Landsbemiddelaar, die eigenlijk op de zaak is gezet, de overleggen op te schorten vanwege de staking en acties van de twee faculteiten. De bemiddelingen van Leeflang mochten echter ook niet baten. De docenten van de Algemene Faculteit en de Economische Faculteit hebben aangekondigd vandaag te staken. De docenten eisen het vertrek van de rector en twee decanen en het vertrek van de Raad van Toezicht.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean