Stroom duurder
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 13 september 2010 13:48
Ambtenaren krijgen tien dagen extra de tijd om een bezwaar tegen hun nieuwe positie na 10-10-10 in te dienen. Dat laat gedeputeerde van Staatkundig structuur Sheldry Osepa weten. In totaal ontvingen 4.400 ambtenaren begin vorige maand een nieuw functievoorstel. Tot nu toe zijn er ruim 500 bezwaren binnen gekomen. Toch blijken de ambtenaren niet goed op de hoogte te zijn van de gang van zaken voor het indienen van een bezwaar. Daarom is tijdens een spoedvergadering met vakbond ABVO afgelopen vrijdag is ook besloten om een voorlichtingscampagne in te zetten.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean