Stroom duurder
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

woensdag 20 oktober 2010 08:27
De Antillianen die in Nederland wonen hebben nog veel vragen over de consequenties van de staatkundige hervorming van de Antillen. Daarom is een delegatie uit Curaçao onder leiding van premier Schotte naar Nederland om met de Antilliaanse bevolking daar over te praten. De nieuwe Gevolmachtigde minister Sheldry Osepa maakt ook deel uit van de delegatie. De bijeenkomst, met als thema ‘Ontmanteld...en nu?’, vindt morgen plaats op uitnodiging van gemeente Den Bosch en belangenorganisatie Nos Baranka.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean