Stroom duurder
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 22 oktober 2010 08:49
Bekeuringen voor het illegaal aftappen van stroom van Aqualectra. Dit gebeurde gisteren bij een controle in de wijk Ser’i Kandela. Bij de controle bleek dat verschillende huizen een eigen verbinding hadden op een elektriciteitskabel.

Meer nieuws over Aqualectra. Het bedrijf is gisteren begonnen met het opstarten van machine 10, die van de week uit viel. Het opstarten van de boiler gaat gepaard met veel lawaai. Hierdoor kan er overlast optreden in Mundu Nobo en omgeving. Het lawaai zal vermoedelijk 2 dagen aanhouden.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean