Stroom duurder
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 26 oktober 2010 10:26
Het Rooms Katholieke Schoolbestuur moet ruim 1,2 miljoen gulden aan Aqualectra betalen. Dat heeft de rechter gisteren bepaald. Het gaat om achterstallige rekeningen voor water en elektra die al vanaf 2000 lopen. Ook wees de rechter de eis van het schoolbestuur af dat Aqualectra scholen niet mocht afsluiten. Het energiebedrijf moet dit wel twee weken van tevoren aankondigen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean