Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 03 december 2010 12:49
Naar de ruimte reizen vanaf Hato, een tweede Megapier en een nieuw ziekenhuis. Dat zijn allemaal plannen die onderdeel vormen van de Knowledge-zone, die moet gaan komen tussen Hato en het centrum van Willemstad. Gisteren presenteerden vijftien partners hun plannen. Zo moet het nieuwe ziekenhuis gekoeld gaan worden met diepzeewater. Ook krijgt milieustichting Carmabi een eigen kenniscentrum aan de UNA. In Wechi komen er speciale studentenwoningen en krijgt de UNA meer geaccrediteerde opleidingen. De ontwikkeling van de Knowledge-zone is een meerjarenplan en moet Curacao wereldwijd op de kaart zetten.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean