Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 03 december 2010 12:51
Er moet een gestructureerd plan komen om de gezondheidszorg op Curaçao veiliger te maken en naar een hoger niveau te tillen. Dat zegt PNP-leider en ex-gedeputeerde van Gezondheid, Humphrey Davelaar. In een brief aan de huidige minister van Gezondheid vraagt Davelaar om een onderzoek naar de achtergrond van medische fouten waar patiënten de dupe van zijn geworden. Ook dringt hij aan op een jaarlijkse evaluatie van de prestaties van de gezondheidszorg.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean