Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 14 december 2010 14:57
Onderwijsminister Rene Rosalia en PS-leider Helmin Wiels zijn het eens geworden dat het Omega College geen diploma’s mag uitgeven. Dat meldt de Amigoe. Uit de quickscan die Rosalia heeft laten doen naar de onderwijskwaliteit blijkt dat het onverantwoordelijk is om de school een examenlicentie te geven. Wiels was eerder voorstander van het erkennen van de school, maar sluit zich nu aan bij het besluit van Rosalia. De Extra meldde eerder dat Rosalia door de discussie rond het Omega College van plan was op te stappen. Zowel Wiels als Rosalia zelf ontkennen dit.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean