Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 10 januari 2011 08:36
Komende woensdag, 12 januari, is het precies een jaar geleden dat Haïti werd getroffen door een grote aardbeving. Ter nagedachtenis van de slachtoffers wordt er in de kerk van Groot Kwartier woensdag een speciale herdenkingsmis gehouden. Meer dan 300.000 mensen kwamen om bij de aardbeving. Haïti heeft momenteel te maken met een cholera-epidemie waaraan al meer dan 3.000 mensen zijn gestorven. Iedereen is uitgenodigd om de dienst bij te wonen.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean