Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 28 januari 2011 08:13
Volgens Minister van Financiën George Jamaloodin heeft politieke partij PAR grote bedragen ontvangen van de Landsloterij toen zij in de regering zat. Tijdens een persconferentie liet Jamaloodin een cheque van ruim 300.000 gulden zien die een terugbetaling zou zijn aan de Landsloterij van een stichting die gelieerd is aan de PAR. Volgens de minister waren deze transacties illegaal. De stichting, Un Mihó Bibienda, ontkent alle beschuldingen. Het Antilliaans Dagblad meldt dat het met de cheque niet zou gaan om malversaties, maar over de afhandeling van een eerder onderzoek bij de Landsloterij.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean