Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 08 februari 2011 09:16
Op Bonaire is zorgorganisatie Fundashon Mariadal een samenwerkingsovereenkomst aangegaan met de Amsterdamse ziekenhuizen VU en AMC. Het is de bedoeling dat medische specialisten van het VU en het AMC de zorg voor de 20.000 BES-eiland bewoners op zich gaan nemen. Het samenwerkingscontract is voor vijf jaar en wordt gefinancierd door het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean