Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 11 maart 2011 09:59
De Girobank is door het ministerie van Financiën gekozen tot de vaste huisbankier van de overheid. Financiënminister Jamaloodin maakte dat donderdag 10 maart bekend. De bank is uit een groot aantal lokale banken verkozen tot de geschiktste bank voor het beheren van de overheidsfinanciën. Wat precies de criteria waren wil Jamaloodin niet zeggen, wel laat hij weten dat het om een lange lijst met eisen gaat en de selectie streng is geweest.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean