Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 15 maart 2011 13:28
Het ziekenhuis Mariadal op Bonaire kan voldoen aan de Nederlandse veiligheidsregels. Dat zegt André Hagendijk van onderzoeksbureau Tri-Plus in een interview met De Wereldomroep. Het bureau onderzocht het ziekenhuis op de veiligheid voor werknemers. Volgens de adviseur zijn er nog wel verbeterpunten te vinden, maar hij wil dat voorzichtig aanpakken. Daarbij wil hij rekening houden met cultuurverschillen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean