Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

woensdag 16 maart 2011 11:17
9.000 cruisetoeristen hebben maandag 14 en dinsdag 15 maart ons eiland bezocht. Dat zorgde volgens het Curaçao Tourist Board voor de drukste dagen van de afgelopen paar jaar. In een interview met de Wereldomroep laat het toeristenbureau weten alle zeilen bij te hebben gezet. De toeristen werden vermaakt met straatartiesten, muziekshows en andere activiteiten. Het is voor het eerst sinds 2009 dat de cruisebezoekersaantallen weer tegen de 70.000 per maand ligt.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean