Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 21 maart 2011 12:15
Het Maria College heeft maandagochtend 21 maart leerlingen naar huis moeten sturen vanwege de stankoverlast door de Isla. Bij het Maria Imaculata Lyceum en Ancilla Domini was de stankoverlast niet zo heftig en werd er besloten open te blijven. Directrice van het Rooms Katoliek Schoolbestuur, Lisette van Lamoen, laat weten dat ze om de tafel zal zitten met de overheid, maar verder machteloos te staan tegenover de situatie. Er zijn nog steeds geen metingen gedaan in de buurt van de scholen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean