Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 25 maart 2011 13:19
De politievakbonden SAP en Abvo zijn tevreden over de gesprekken die ze donderdag 24 maart hebben gevoerd met minister van Justitie Wilsoe. Dat liet de Abvo-bestuurslid Asmara Thode weten in een interview met Versgeperst.com. Ondanks dat de gesprekken soepel verliepen, blijven de vakbonden weten bij hun standpunt te blijven. Ze willen meer opleidingsmogelijkheden. Politievakbond NAPB was niet bij het overleg. Zij houden maandag 28 maart een vergadering. Dinsdag 29 maart zit Wilsoe weer aan tafel met de vakbonden.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean