Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

donderdag 14 april 2011 09:57
De Nederlandse premier Rutte heeft van Curaçao Space Expedition een uitnodiging gekregen om als één van de eerste mensen een ruimtereis te maken vanaf Curaçao, zegt initiatiefnemer Ben Droste in het Algemeen Dagblad. Of Rutte de uitnodiging aanneemt is nog niet bekend. Andere prominenten die een uitnodiging hebben gekregen zijn Hensley Meulens, Doutzen Kroes, Martin Schroder en Erica Terpstra. Vanaf 2014 gaan de ruimtereizen van start en gaan voor de gewone mens 90.000 dollar kosten.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean