Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 19 april 2011 10:15
De Antillen staan op de derde plek van landen waar dierenleed het meeste voorkomt, meldt de Nederlandse Stichting Dierenhulp. Behalve veel dierenmishandeling zijn er volgens Dierenhulp ook veel hanen en hondengevechten op de eilanden. Wat ook meetelt is dat meer dan 18.000 huisdieren per jaar in de asielen worden afgemaakt. Op de eerste en tweede plaats staan respectievelijk Griekenland en Spanje. Vorig jaar stond Nederland op de zesde plaats. Dit jaar is Nederland geklommen naar de vierde plaats.



Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean