Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 17 mei 2011 14:17
Curaçao Ports Authority (CPA) is in overleg met de regering om de boete voor het vervuilen van de binnenwateren te verhogen. Op dit moment ligt de boete op 5.000 gulden, terwijl vervuiling van zeegebieden op één miljoen ligt. In een interview met de Wereldomroep legt haveninspecteur Russel Henriquez uit dat de lage boete nog uit 1936 dateert. Volgens hem is dat bedrag een lachertje in de scheepvaart en is een aanpassing hoognodig. Minister Constancia van Gezondheid en Milieu heeft toegezegd om zich over de wet te buigen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean