Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

donderdag 26 mei 2011 14:00
Over een aantal dagen heb je geen last meer van de hitte in de wachtruimte op Hato. De luchthaven is begonnen met het vervangen van de koelers. In 2010 is al begonnen met het vervangen van een aantal onderdelen die de buis koelen waar koud water doorheen gaat. Geen goedkope ingreep. Het hele project kost zo’n 900.000 gulden. Naar verwachting worden de werkzaamheden eind volgende week afgerond.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean