Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

donderdag 09 juni 2011 13:49
Het proces tegen Joran van der Sloot in Peru is een week uitgesteld omdat hij geen advocaat heeft. Die stapte vorige week op vanwege een meningsverschil. Waarom de zitting van woensdag 8 juni pas op het allerlaatste moment geschorst werd, is niet duidelijk. Van der Sloot wordt ervan verdacht de 21-jarige Stephany Flores vorig jaar mei in zijn hotelkamer in Lima om het leven te hebben gebracht. Voor moord staat in Peru een maximumstraf van 35 jaar cel, voor doodslag 20 jaar.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean