Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 01 juli 2011 12:54
Vijf jaar en elf maanden cel. Dat is de straf voor Ramfis. R. voor het wurgen van pastoor Montoya. Volgens de eerste verklaringen zou de pastoor zijn overvallen en gewurgd. Later verklaarde Ramfis dat het om een uit de hand gelopen wurgseksspel ging. De rechter oordeelde dat Ramfis op de hoogte had moeten zijn van de gevaren van wurgseks. De advocaat van Ramfis. R. dient een verzoek in voor vervroegde vrijlating.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean