Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

donderdag 25 augustus 2011 09:30
Minister van sociale zaken Hensley Koeiman vindt dat de politie nog veel moet leren. Dat zei hij 24 augustus tijdens de wake op het Brionplein tegen de Wereldomroep. Justitieminister Wilsoe was niet aanwezig, volgens Koeiman neemt hij de zaak niet zo serieus. De wake op het Brionplein was georganiseerd om Nihaila Girigorie te herdenken die afgelopen zondag 21 augustus door haar ex-man werd vermoord maar ook omdat hulpverleners het tijd vinden dat de politie de aangiften van zedendelichten en huiselijk geweld serieuzer gaan behandelen. Volgens de hulpverleners had dat in het geval van Girigorie haar dood kunnen voorkomen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean