Wie heeft er gelijk?
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 26 augustus 2011 10:49
Oppositie-partij PAR maakt zich zorgen over de aanvullende begroting van 2011. Daarin wil het kabinet een voorschot op de verhoging van 1 procent op de Omzet Belasting meenemen. PAR-lid Pedro Atacho zegt dat de regering op die manier de regeling wil opdringen aan de bevolking. De aanvullende begroting en het regeerprogramma tot 2014 worden maandag in de Staten besproken. Op Chacoonline.com kun je de vergadering live volgen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean