Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

dinsdag 06 september 2011 13:52
De verkoop van condooms is dit jaar met ruim 10 procent gestegen in vergelijking met vorig jaar. Dat is de bevinding van een recent onderzoek van de Extra onder verschillende snèks, supermarkten en botika’s. Uit dat onderzoek blijkt ook dat de populairste dagen om condooms te kopen: donderdag, vrijdag en zaterdag. Bij sneks is het spitsuur voor condoomverkoop tussen 19.00 en 22.00 uur ’s avonds. De krant kon niet achterhalen of het meer vrouwen dan mannen zijn die condooms kopen.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean