Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

woensdag 02 november 2011 11:05
Dan een drietal incidenten die de politie op Bonaire heeft gemeld. Allereerst een overval op een bar aan de Kaya Korona. Daar namen twee gemaskerde mannen afgelopen zondagavond de kas met geld mee. Een van de mannen droeg een halloween/doodskopmasker. Ze zijn weggereden op een zwarte scooter.  En dinsdagnacht heeft de politie op Bonaire een man opgepakt die na een ruzie om een omgevallen drankje een andere man zou hebben mishandeld. Het slachtoffer werd gewond overgebracht naar het ziekenhuis. In diezelfde nacht is op de Kaya Monseigneur Nieuwindt geprobeerd een geldautomaat uit de muur te halen met een graafmachine. Dat is niet gelukt maar de muur werd aanzienlijk beschadigd.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean