Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

woensdag 03 februari 2010 08:28
Staatssecretaris Ank Bijleveld komt volgende week naar Curaçao. Ze is hier dan voor een bijeenkomst van de politieke stuurgroep. Die staat gepland voor donderdag 11 februari. De agenda van het overleg is nog niet bekend maar die zal grotendeels gaan over de ontmanteling van de Antillen en de vorming van de nieuwe landen Curacao en St. Maarten. Vooral het opzetten van justitie in de twee nieuwe landen is nog een hot issue.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean