Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 11 november 2011 13:47
De drie bandleden van de Nederlands Curaçaose band Prestige blijven nog zeker 2 weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris vrijdagmiddag 11 november in Nederland besloten. De rechter oordeelde dat er tot nu voldoende bewijs is om ze vast te houden. Deze drie waren de enigen van de band die drugs op hun lichaam hadden geplakt. De band keerde woensdag 9 november terug naar Nederland van een tour op Curacao. Op Schiphol bleek dat drie bandleden cocaïne op hun lichaam hadden geplakt. Verder was de drugs ook in de muziekinstrumenten verstopt. Omdat de bagage van de muzikanten gezamenlijk was ingecheckt, werd de hele band gearresteerd. De overige bandleden werden afgelopen dagen al vrijgelaten.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean