Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

donderdag 08 december 2011 10:08
Curaçao gaat als eerste in de regio elektrische auto’s importeren en faciliteren'. Dat liet premier Schotte onlangs weten. De allereerste elektrische wagen (een Chevrolet Volt) moet volgens de premier in het eerste kwartaal van 2012 op het eiland te krijgen zijn. De autobranche heeft volgens de Wereldomroep nog zijn bedenkingen. Monteurs moeten getraind worden, onderdelen moeten beschikbaar zijn en dan hebben we het nog niet over de oplaadpunten die nodig zijn.
 

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean