Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

vrijdag 09 december 2011 10:41
Statenvoorzitter Ivar Asjes eist excuses en een miljoenen schadevergoeding van Nederland aan Curacao voor het slavernijvernijverleden. Morgen is het precies 63 jaar geleden dat de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens officieel werd aangenomen. Volgens Asjes een perfect moment voor Nederland om schoon schip te maken. De Statenvoorzitter verwijst naar de conclusie van een internationale onderzoekscommissie in 1999. Daarin staat dat alle Europese landen die van de slavernij hebben geprofiteerd ruim 700 miljard moeten betalen aan Afrikaanse landen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean