Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet
Lekker eindelijk een beetje zon in #DenHaag opde achtergrond muziek van @dolfijnfm , op balkon drankje sigaartje #lifeisgood #070represent !
retweet

Nieuws van de eilanden

maandag 16 januari 2012 11:34
De Franse dame die wordt verdacht van de moord op haar man en zoon aan de Anasaweg blijft nog eens acht dagen vast zitten. De 45-jarige vrouw werd 1 januari samen met haar dode man en 15-jarige zoon in hun woning aan de Anasaweg in Dominquito gevonden. Bij de lichamen werd gif gevonden. De vrouw werd na behandeling in het ziekenhuis gearresteerd. Wat exact de reden is van de verlenging van haar detentie wil het OM niet zeggen.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean