Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @dolfijnfm @uit_curacao @someservices
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet

Showbizz

dinsdag 01 juni 2010 11:58
Ook al heeft Paris Hilton haar carrière als popzangeres alweer een tijdje op een laag pitje staan, toch stond zij dit weekend in Las Vegas op het podium. De magere socialite werd zaterdag bij een optreden  van R&B-ster Ne-Yo het podium opgesleurd.Het was Ne-Yo zelf die Paris uit het publiek plukte tijdens zijn optreden in nachtclub Surrender. Hij kwam zelf van het podium af en liep de zaal in om Paris over te halen tijdens zijn nummer 'Miss Independent' het podium op te klimmen.
Op haar twitterpagina biechtte Paris de volgende dag op dat ze het stiekem hartstikke leuk vond om met Ne-Yo in de schijnwerpers te staan: "Zo geweldig dat hij me het podium opsleurde tijdens mijn favoriete nummer 'Miss Independent'. Ik hou ervan als een songtekst toepasselijk is".


Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean