Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @dolfijnfm @uit_curacao @someservices
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet

Showbizz

maandag 15 augustus 2011 10:38
Het gerucht gaat dat Britney Spears gaat rappen. Volgens een bron rond de zangeres krijgt ze op dit moment raples van de Trinidadse rapster Nicki Minaj, meldt de Britse krant Daily Mirror. De 26-jarige Minaj verzorgt, samen met een aantal andere artiesten, het voorprogramma van Britneys Femme Fatale Tour, en de 29-jarige Spears maakt van de gelegenheid gebruik om te leren rappen. "Britney heeft een paar raps gedaan met Nicki en is een grote fan van Biggie Smalls en Snoop Dogg", zegt de bron.
f de zangeres echt wil gaan rappen, is niet bekend. "Maar ze heeft het er wel over dat ze op een nieuw album graag een stukje wil rappen."

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean