Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @dolfijnfm @uit_curacao @someservices
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet

Showbizz

woensdag 31 augustus 2011 10:03
Het tieneridool Justin Bieber was dinsdag betrokken bij een ongeluk in de parkeergarage van zijn woonplaats Los Angeles. De zanger werd aangereden in zijn Ferrari.
 
'Bieber reed met een zwarte Ferrari uit de parkeergarage toen hij van achteren werd aangereden door een Honda Civic', vertelt politiewoordvoerder Karen Rayner.
Niemand raakte gewond en de auto's zijn niet beschadigd. Toch besloten de beveiligers van Bieber om de politie te bellen, aldus entertainmentsite TMZ. Onder het motto: 'Better safe than sorry'. De politie vond de schade echter te minimaal om te rapporteren. Volgens TMZ zou de Ferrari overigens niet van de zanger zelf zijn.

Vertel het aan je vrienden
 

Misschien ook interessant

© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean