Een natte wind hoeft niet altijd vies te zijn
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @dolfijnfm @uit_curacao @someservices
retweet
The Bon Bini Curaçao is out! (link) â–¸ Top stories today via @gerritschotte @uit_curacao @dolfijnfm
retweet
#nowplaying Dolfijn FM / Voel je goed! Nu on-air: Rihanna met Where Have You Been Check ook (link) on @dolfijnfm with @tunein
retweet

Showbizz

dinsdag 04 oktober 2011 10:19
De 32-jarige zangeres Pink heeft een nieuwe passie gevonden naast haar moederschap. Ze is momenteel in New York voor de opnames van haar eerste film.
De zangeres zal naast Gwyneth Paltrow enMark Ruffalo schitteren in de film Thanks for Sharing, een comedie-drama over seksverslaafden. Dit meldt de Britse Daily Mail.
Het wordt de eerste grote filmrol voor Alecia Moore, de echte naam van Pink. Ze zal een seksverslaafde politieagente gaan spelen.
Ze speelde eerder kleine rollen in Charlie's Angels: Full Throttle en in de remake vanRollerbal in 2002 en in de animatie Happy Feet 2.

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean