Er zouden meer rotondes moeten komen!
Verwerken....

Volg Dolfijn FM op Twitter en blijf op de hoogte van alle laatste acties, nieuwtjes en programma's!
De laatste Telegraafvrouwennieuwtjes met hoofdredacteur Babette Wieringa - (link)
retweet
Deze morgen @RudyEvers voor de laatste keer op @DolfijnFM. Bedankt Rudy, klonk lekker de afgelopen twee jaar! www.dolfijnfm.com
retweet
Earl raast verder maar er komt meer: RT @CuracaoNieuws Nieuwe tropical wave in ontwikkeling (link) Via: @DolfijnFM
retweet
Geen veranderingen in uitslag verkiezing: RT @CuracaoNieuws Definitieve verkiezingsuitslag bekend (link) - Via @DolfijnFM
retweet
RT @dolfijnfm Dolfijn FM luisteraar Ludo woont op Sint Maarten.vertelt over orkaan Earl die voorbij raast - (link)
retweet

Programma's

Vrijdagavond is happyhour-time, en nu ook op je radio! Heeft iemand nog wat lekkers? Vanaf 16 dec hoor je elke vrijdag om 19:00 Tony Castro in Niet te stoppen. In de auto of gewoon thuis? Zorg dat je gezellig bij zit.

Hij gaat remixen voor je ontleden, wat zingt ie krijg je ook te horen en natuurlijk krijg je een liveversie van hem.

Wat er verder gebeurt? Dat weet helemaal niemand...

Als jij zorgt voor de snacks en de cola (incl. 5% alcohol), zorgt hij voor de happy time. Jij en Tony Castro houden elkaar gezelschap, elke vrijdag van 19 tot 22 uur, in 'Niet te stoppen'!

Vertel het aan je vrienden
 
© Dolfijn FM Curacao | Web design by DGF Caribbean